![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
Η Π. Ζαφειρόπουλος Α.Ε., ιδρύθηκε το 1991 και είναι μέλος του Ομίλου «Ζαφειρόπουλος-Καραβίτης» Δραστηριοποιέιται στην παραγωγή και εμπορία διαγνωστικών αντιδραστηρίων και οργάνων Κλινικής Χημείας, Ανοσολογίας, Μοριακής Βιολογίας και άλλων συναφών διαγνωστικών κλάδων και μεθόδων. Διαθέτει ιδιόκτητες εγκαταστάσεις σε τρία σημεία: ‘Αλιμο, Κορωπί και Θεσσαλονίκη. Απασχολεί περίπου 40 άτομα.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)